بهترین مارک یا برند یخچال فریزر ساید باید ساید

غذاهای تازه تری را با این ساید بای سایدها تجربه

کنید

نه غذاها داخل فریزر برفک می زند و نه داخل یخچال فاسد می شود

1-سامسونگ RH22H9010SG با درب قابل دید

بهترین از لحاظ  دید مواد غذایی

با این یخچال فریزر سامسونگ دیگر نیازی  نیست که در یخچال را کامل باز کنید تا یکچیزی از داخل آن بردارید ، با طراحی ویترین  مانند آن به راحتی شما بدون اتلاف انرژی چیزی که می خواهید را بر می دارید.بقیه ی ویژگی هایی که دارد مثلتکنولوژی سرمایشی فلزی ضد آب  که غذاها را تازه نگه می دارد ، طراحی کشوهای پایینی ، چراغ LED میزان مصرف انرژی

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک

2- الکترولوکس EI26SS30JS

بهترین از لحاظ سرمایش سریع

وقتی لازم است که مواد غذاییتان سریع خنک بشوند ، آن ها را داخل این یخچال فریزر 26 فیتی با ظاهری لوکس قرار بدهید ، که مستقیما هوای سرد را داخل آن تهویه می کند. و نگران پولی که برای این یخچال لوکس می دهید نباشید که وارانتی 1 ساله برای کارایی و وارانتی 3 ساله برای قطعاتش دارد.

3- کنمور 51813

بهترین از لحاظ قفسه های دسترسی آسان

با سیستم تهویه زداینده ی باکتری و مواد شیمیایی به همراه مخزن های بزرگی که در قسمت دسترسی آسان قرار داده شده.

4- ال جی lsxs26366s

 بهترین از لحاظ طراحی درب های در هم

این یخچال بعد از اینکه چند دقیقه درب آن باز بماند به شما هشدار می دهد و مانع می شود که فراموش کاری شما باعث فاسد شدن مواد غذایی داخل آن نشود. طراحی درب های در هم باعث می شود دسترسی شما به نوشیدنی های مورد علاقه و .. راحت تر بشود. و علاوه بر این با نور ال ای دی که داخل آن هست می توانید داخلش را به خوبی ببینید

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

5- سامسونگ RS25H5111SR

بهترین از لحاظ فریزر یکپارچه

گوشت وسبزیجات یخ زدهیتان را داخل قفسه های فریزر جا دار سامسونگ قرار دهید. فریز24.5 اینچ مکعب گنجایش دارد و هر روز می تواند بیش از 4 پوند یخ بسازد. این دستگاه همچنین فیلتر تصفیه دارد که آلودگی آب را از بین می برد.

6- یخچال فریزر ویرپول WRS325FDAM

بهترین از لحاظ یخ زدگی در فریزر

طی استفاده در مرور زمان این فریزر هنوز هم می تواند خوب کار کند به خاطر سیستم یخ زدایی که درون آن تعبیه شده است. این دستگاه سنسورهایی دارد که به صورت اتوماتیک دما را تنظیم می کند تا انرژی هدر نرود. این دستگاه گنجایشش 24.5 فوت مکعب است.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات انواع برند یخچال از جمله تعمیرات یخچال جنرال الکتریک و همینطور تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک خود با تعمیرگاه جنرال تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس حاصل فرمایید.

منبع: http://www.bestproducts.com/appliances/large-appliances/g663/best-side-by-side-refrigerators/?

Rate this post
برچسب ها :