هزینه ی تعمیر یخچال فریزر

یخچال فریزر یکی از ضروری ترین لوازم برقی آشپزخانه است. بدون اینها شما غذای خنک ندارید و گوشت هم ندارید.

این نکات و مد نظرتان قرار بدهید ، اگر می خواهید یخچال فریزرتان را تعمیر کنید:

سن: اگر یخچال فریزرتان کمتر از 8 سال است که خریدید ، باید در صورت بروز مشکل تعمیر بشود . اگر بیش از 15سال است که خریدید ، به احتمال زیاد باید تعویضش کنید

نوع: برخی از مدل ها نسبت به بقیه هزینه ی تعمیری بالایی دارند. مثلا یخچال های ساید بای سایدی که بیش از 5 سال کار کرده اند هزینه تعمیرشان نسبت به مدلهای دیگر بالاتر است.

کارایی: اگر  یخچال فریزر شما هزینه پرداختی قبضتان را بالا می برد ، آنرا با یک کم مصرف تر جایگزین کنید.

یخچال فریزر ساید بای ساید

توجه: شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات انواع برند یخچال از جمله تعمیرات یخچال جنرال الکتریک و همینطور تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک خود با تعمیرگاه جنرال تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس حاصل فرمایید.

هزینه تعمیر کمپرسور یخچال فریزر

اگر یخچال فریزر شما وز وز می کند و غذا ها را خنک نگه نمی دارد – ممکن است نیاز به تعمیر کمپرسور پیدا کنید ، که هزینه آن با توجه به نوع یخچال فریزر متغیر است و باید با تعمیرکاران ما تماس حاصل نمایید.

مشکل فن کمپرسور: فن کمپرسور خیلی ضروری است ،از آنجایی که کمک می کند خنک نگه دارد و داع نکند.اگر فن بایستد ، کمپرسور صدای عجیبی می دهد و فریزر شما داع می کند . باید با تعمیرکاران حرفه ای یخچال فریزر تماس حاصل نمایید.

صدای کلیک : اگر شما صدای کلیک شندید ، هنوز یک شانسی دارید،مشکل از رله ی استارت آن است، که باعث می شود کمپرسور نتواند خوب کار کند. ببینید که رله ی استارت درست کار می کند. شما  می توانید کثیفی های روی کمپرسور را تمیز کنید.

کمپرسور خراب است: اگر قسمتی از یخچال فریزر شما کمتر از قبل خنک می کند ، یخچال را از برق بکشید و کمپرسور را از پشتش جدا کنید. اگر  کمپرسور در محفظه ای باشد باید از افراد متخصص برای تست آن استفاده نمایید. اگر کمپرسور کار می کند ، ممکن است چیز دیگری باعث ایجاد این مشکل شده باشد.

صداهای دیگر: اگر کمپرسور شما اغلب بی صدا کار می کند و صدا می دهد ، احتمال زیاد باید کمپرسور را عوض کنید.

سایر تعمیرات در یخچال فریزر

مشکل یخساز: ممکن است شما از یخ ساز صدا بشونید ، وقتی آب وارد آن می شود. ولی اگر از حالت طبیعی اش بیشتر بشود باید چک بشود.

یخ زدا: اگر یخ زدایی صدای کلیک می دهد ، و به مرور زمان هم موتور شروع به صدا دادن می کند . اگر خیلی صدایش زیاد شد ، باید تعویضش کنید.

منبع: http://www.homeadvisor.com/cost/kitchens/repair-an-appliance/

1/5 - (1 امتیاز)