هزینه ی تعمیر یخچال فریزر

یخچال فریزر یکی از ضروری ترین لوازم برقی آشپزخانه است. بدون اینها شما غذای خنک ندارید و گوشت هم ندارید.

این نکات و مد نظرتان قرار بدهید ، اگر می خواهید یخچال فریزرتان را تعمیر کنید:

سن: اگر یخچال فریزرتان کمتر از 8 سال است که خریدید ، باید در صورت بروز مشکل تعمیر بشود . اگر بیش از 15سال است که خریدید ، به احتمال زیاد باید تعویضش کنید

نوع: برخی از مدل ها نسبت به بقیه هزینه ی تعمیری بالایی دارند. مثلا یخچال های ساید بای سایدی که بیش از 5 سال کار کرده اند هزینه تعمیرشان نسبت به مدلهای دیگر بالاتر است.

کارایی: اگر  یخچال فریزر شما هزینه پرداختی قبضتان را بالا می برد ، آنرا با یک کم مصرف تر جایگزین کنید.

یخچال فریزر ساید بای ساید

هزینه تعمیر کمپرسور یخچال فریزر

اگر یخچال فریزر شما وز وز می کند و غذا ها را خنک نگه نمی دارد – ممکن است نیاز به تعمیر کمپرسور پیدا کنید ، که هزینه آن با توجه به نوع یخچال فریزر متغیر است و باید با تعمیرکاران ما تماس حاصل نمایید.

مشکل فن کمپرسور: فن کمپرسور خیلی ضروری است ،از آنجایی که کمک می کند خنک نگه دارد و داع نکند.اگر فن بایستد ، کمپرسور صدای عجیبی می دهد و فریزر شما داع می کند . باید با تعمیرکاران حرفه ای یخچال فریزر تماس حاصل نمایید.

صدای کلیک : اگر شما صدای کلیک شندید ، هنوز یک شانسی دارید،مشکل از رله ی استارت آن است، که باعث می شود کمپرسور نتواند خوب کار کند. ببینید که رله ی استارت درست کار می کند. شما  می توانید کثیفی های روی کمپرسور را تمیز کنید.

کمپرسور خراب است: اگر قسمتی از یخچال فریزر شما کمتر از قبل خنک می کند ، یخچال را از برق بکشید و کمپرسور را از پشتش جدا کنید. اگر  کمپرسور در محفظه ای باشد باید از افراد متخصص برای تست آن استفاده نمایید. اگر کمپرسور کار می کند ، ممکن است چیز دیگری باعث ایجاد این مشکل شده باشد.

صداهای دیگر: اگر کمپرسور شما اغلب بی صدا کار می کند و صدا می دهد ، احتمال زیاد باید کمپرسور را عوض کنید.

سایر تعمیرات در یخچال فریزر

مشکل یخساز: ممکن است شما از یخ ساز صدا بشونید ، وقتی آب وارد آن می شود. ولی اگر از حالت طبیعی اش بیشتر بشود باید چک بشود.

یخ زدا: اگر یخ زدایی صدای کلیک می دهد ، و به مرور زمان هم موتور شروع به صدا دادن می کند . اگر خیلی صدایش زیاد شد ، باید تعویضش کنید.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات انواع برند یخچال از جمله تعمیرات یخچال جنرال الکتریک و همینطور تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک خود با تعمیرگاه جنرال تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس حاصل فرمایید.

منبع: http://www.homeadvisor.com/cost/kitchens/repair-an-appliance/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.